Spersonalizowanie realizowane projekty wnętrz w ramach realizacji pod klucz

Spersonalizowanie realizowane projekty wnętrz w ramach realizacji pod klucz

Nowoczesne nastawienie do realizacji projektów wnętrz to specjalność studia ZEN. Nie ma tutaj znaczenia, czy projekty zrealizowane są dla klientów prywatnych, czy dla przedsiębiorców. Realizacja usług dotyczy nie tylko projektu, ale https://www.zen-art.eu/ udzieli wsparcia w doborze elementów umeblowania i kompletnego wyposażenia.

W wypadku niewielkich powierzchni eksperci zabiegają o to, aby zachowana była przestronność. Natomiast kiedy pomieszczenia są duże, zabiega się o zachowanie spójnej aranżacji pod kątem wyposażenia i kolorystyki. Z uwagi na to, że realizacja zlecenia jest kompleksowa i przebiega etapami, można oczekiwać wszystko potoczy się sprawnie. Zespół architektów jest wyspecjalizowany w aranżacjach nowoczesnych, loftowych, skandynawskich, glamour, ale też klasycznych.

Kiedy zaś klient chce pozyskać projekt niebanalny, to eksperci nie boją się proponować wizualizacji z dowolnych nurtów architektury. Profesjonalizm, kreatywność, elastyczność w działaniu i nietuzinkowe rozwiązania to cechy, jakimi sugerują się architekci wnętrz ze wskazanego studia. Wystarczy sprawdzić portfolio ZEN, by przekonać się o tym. Poza projektantami wnętrz nad codzienną pracą czuwają również eksperci zajmujący się obsługą realizacji inwestycji. Wiedza na temat branży i zasad designu powoduje, że cały team realizuje swoje obowiązki rzetelnie.

Studio nawiązuje współpracę z firmą KAMAR, w obrębie realizacji mebli na rozmiar. To spełnia wymagania zleceniodawców. Meble są wykonane zarówno dla klientów prywatnych, jak i dla dowolnych instytucji. Wszystko wykonane jest rzetelnie i w zgodzie ze wstępnymi ustaleniami. Wykonywane mogą zostać: meble do kuchni, szafy i garderoby, meble do łazienki, regały i biblioteki, meble do biura oraz różne zabudowy meblowe. Klienci mogą oczekiwać na dowóz i zamontowanie zamówionych elementów umeblowania. To powoduje, że są usatysfakcjonowani ze świadczeń.