Propozycja firmy BIOS dla przedsiębiorców

Propozycja firmy BIOS dla przedsiębiorców

Oferta firmy BIOS dla właścicieli firm zawiera takie same usługi jak w wypadku klientów indywidualnych. Do tej pory na usługi jakimi są zwalczanie gryzki psotniki zdecydowane były: zakłady produkcji w branży spożywczej, zakłady przemysłowe, zakłady komunalne, spółdzielnie mieszkaniowe, szkoły, przedszkola, placówki oświatowe, zakłady gastronomiczne, zakłady żywienia zbiorowego, zakłady przetwórstwa rolno – spożywczego, fermy drobiu, magazyny zbożowe, placówki służby zdrowia, punkty sprzedaży, hurtownie, hotele i pensjonaty, piekarnie i cukiernie oraz obiekty publiczne.

Usługi powiązane z dezynfekowaniem, dezynsekcji oraz usługi usuwania szkodników dedykowane przedsiębiorcom są częściej wykonywane niż dla klientów prywatnych. Przyjazne dla środowiska, efektywne i bezpieczne wyraźnie oddziałują na czystość w zakładzie pracy oraz okazują się niezbędne podczas okoliczności niespodziewanych.

Eksperci z BIOS od dwudziestu lat są liderami na rynku. Każda dezynfekcja w obiektach w jakich jest to rekomendowane przywraca czystość mikrobiologiczną na danym obszarze. O ile zaś klient biznesowy zmaga się ze szkodliwymi owadami, może korzystać z usługi dezynsekcji. Inne usługi z jakich mają możliwość skorzystać przedsiębiorcy to: usunięcie gniazd os i szerszeni, zwalczanie pluskwy domowej, odkomarzanie oraz zwalczanie much, usunięcie alergenów, zwalczenie prusaków i karaluchów oraz osuszenie i odgrzybianie budynków.

W obiektach hotelowych alergeny usuwane są przy zastosowaniu innowacyjnej metody Allergoff PRO. To pomaga neutralizować alergeny kurzu. nawet na 6 miesięcy. Jeżeli ktoś po raz pierwszy korzysta z usług wskazanej firmy to może dowiedzieć się wiele w temacie współpracy z witryny internetowej. Oferta dla klientów biznesowych jest oddzielnie zaprezentowana, dlatego nie ma potrzeby tracić czasu na poszukiwania. Można też skonsultować się z pracownikami, jacy szczegółowo zaprezentują usługę na jakiej będzie zależało klientowi i określą, ile czasu może zająć jej wykonanie. To pozwala prędzej podejmować decyzję o rozpoczęciu współpracy.