Cechy tynku akrylowego, sprzedawanego przez przedsiębiorstwo GREINPLAST

Cechy tynku akrylowego, sprzedawanego przez przedsiębiorstwo GREINPLAST

Cechy tynku akrylowego, sprzedawanego przez przedsiębiorstwo GREINPLAST powodują, że konsumenci z chęcią go kupują. W głównej mierze, tynki akrylowe jest odporny na wpływ czynników atmosferycznych. Jest to również wyrób elastyczny, wykazujący sporą odporność mechaniczną.

Wyróżnia go doskonała przyczepność do powierzchni. Uniwersalne wykorzystanie tynku akrylowego to następny powód zachęcający do kupna. Oznacza, że tynk może być użyty na nowszych, jak i na odnawialnych podłożach mineralnych. Walory estetyczne oraz bogata kolorystyka sprawiają, że klienci chętnie zaopatrują się w ten typ farby. Tynk oferowany jest w wersji natychmiastowo gotowej do użycia, co powoduje, iż jego nałożenie nie zajmuje zbyt wiele czasu.

Sprzedawany tynk powstał na bazie nowoczesnych technologii. Dlatego nadaje się do położenia na różnych podłożach mineralnych: betonie, tynku cementowym, tynku cementowo – wapiennym, wapienno – cementowym, czy wapiennym. Tynk akrylowy można nałożyć po dwudziestu ośmiu dniach od położenia podłoża. Ten rodzaj tynku sprawdza się jako wyprawa tynkarska na warstwach zbrojonych siatką w systemach ociepleń GREINPLAST. Należy nałożyć go po minimum trzech dniach od ich zrobienia. Paleta barw jest udostępniona przez wytwórcę i można się z nią zaznajomić na witrynie. O ile klienci chcą, mogą dobrać dowolny kolor.

Abstrahując od tego, jaką się przewidziało kolorystykę dla elewacji, można to pozyskać. W sklepie tynk akrylowy sprzedawany jest w opakowaniach 25 kg. Konsumenci mogą obeznać się z prezentacją na witrynie. Do ich dyspozycji zostają także: karta techniczna, karta charakterystyki, świadectwo radiacyjne oraz atest systemu. Skuteczność oraz szybka aplikacja są dowodem na to, że warto zdecydować na ten konkretny preparat. W jego składzie znajduje się specjalna mieszanka środków biobójczych, co minimalizuje rozwój grzybów, glonów, mchów i porostów na powierzchni na jakiej taki rodzaj tynku zostanie umieszczony.